Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Koleczkowo

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

170 000 zł926 m² 183,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w świetnej lokalizacji! Działka zlokalizowana jest przy ul. Narcyzowej w Koleczkowie zaledwie 250 m od dwóch jezior - Marchowa Wschodniego i Zachodniego oraz że.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 663 m² 192,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Z zatwierdzonym projektem budowlanym na trzy domy wolnostojące. Na sprzedaż działka budowlana z zatwierdzonym projektem trzech domów wolnostojących o powierzchni użytkowej 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

703 080 zł2 511 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu nowe zabudowy jednorodzinnej. Działka położona na wzniesieniu Gaz przy działce, woda, prąd i kanalizacja w odl. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 000 zł140 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom z garażem Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

749 000 zł119,50 m² 5 765,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej 120 m z garażem, prywatnym ogrodem i dodatkowymi miejscami postojowymi Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

182 700 zł1 305 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1305 m położona w Koleczkowie, gmina Szemud. Nieruchomość oddalona około 150 m od trasy szybkiego ruchu. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

288 600 zł1 443 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 pod zabudowę jednorodzinną położone w Koleczkowie, przy ulicy Spokojnej, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Powierzchnie działek: - nr ewidencyjny 502/6 - pow. 1443.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Lipowa

Koleczkowo,pomorskie

317 000 zł1 058 m² 299,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Koleczkowie - 1058 m , ul. Lipowa. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

286 200 zł1 590 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1590 m2, położonej w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 000 zł1 000 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kup bez prowizji! lokalizacja: obiekt zlokalizowany jest w Koleczkowie przy ulicy Kieleńskiej przy której przebiega droga 218 Chwaszczyno - Wejherowo. Bardzo dużym atutem jest nowy łącznik drogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Koleczkowo,pomorskie

849 000 zł150,34 m² 5 647,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. - dostępne od zaraz - nowy budynek, - stan deweloperski - ogródek od strony wschodniej i zachodniej, -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 020 m² 298,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Koleczkowo znajdują się w gminie Szemud. To bardzo dobrze skomunikowana wieś kaszubska. Położona 2 km od drogi krajowej nr S6 łączącej Trójmiasto ze Słupskiem. Do Gdańska - 30 km ,.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²25 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowana nieruchomość to lokal handlowy o pow. ok. 200 m2, położony na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z przeznaczeniem usługowo - handlowym. Istnieje możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Dębowa

Koleczkowo,pomorskie

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący z ogromnym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Koleczkowo w sąsiedztwie lasów i Parku Krajobrazowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł1 360 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka W koleczkowie! niedaleko trasy kaszubskiej, szybki dojazd do trójmiasta! działka: przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana nr 397/22 położona w malowniczym Koleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 300 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka położona w urokliwej miejscowości niedaleko Gdyni w pobliżu nowej trasy kaszubskiej. Działka jest uzbrojona. Przyłącza wody i prądu znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Koleczkowo,pomorskie

469 000 zł1 620 m² 289,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska, w pełni uzbrojona działka pod lasem! Koleczkowo! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 012 m² 335,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki położonej w miejscowości Koleczkowo. Działka w rewelacyjnej lokalizacji, druga linia zabudowy od drogi głównej- ul. Chylońskiej otoczenie nowopowstałych domów.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 686 m² 255,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej okolicy Kaszub, w otoczeniu natury, w pobliżu terenów objętych ochroną (kaszubski Park Narodowy - działka nr 498/1) Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł5 830 m² 131,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz i planem podziału na 5 mniejszych działek nad zalewem Koronowskim, pieczyska - Lipkusz! Działka zlokalizowana jest w Koronowie (pieczyska - Lipkusz) zaledwie 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Lipowa

Koleczkowo,pomorskie

399 000 zł1 477 m² 270,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Koleczkowie - 1477 m , ul. Lipowa. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Koszykowa

Koleczkowo,pomorskie

2 190 000 zł263,85 m² 8 300,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Przedmiotem oferty jest bezpieczny, ekonomiczny, energooszczędny dom wolnostojący (typu bungalow) o powierzchni użytkowej 263,85 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²800 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu przestronnego budynku położonego w Koleczkowie przy ulicy Wejherowskiej. Ten urokliwy obiekt o powierzchni 800m2 usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 590, obręb Koleczkowo. Działka o powierzchni 1000 m2 znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

? na sprzedaż: 4 działki budowlane w Koleczkowie, gm. Szemud Oferujemy do sprzedaży 4 działki budowlane, każda o powierzchni ok. 1000 m2, położone w miejscowości Koleczkowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

472 800 zł1 576 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

295 600 zł1 478 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomości: lokalizacja w spokojnej okolicy Koleczkowa, ok 1000 m od wjazdu na trasę kaszubską.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Koleczkowo,pomorskie

183 000 zł1 305 m² 140,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek nieopodal lasu z dobrym dojazdem do trójmiasta! Koleczkowo! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Koleczkowo,pomorskie

350 000 zł2 243 m² 156,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka z własnym lasem! Pod projekt domu na skarpie! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Koleczkowo,pomorskie

18 000 000 zł4 500 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:8 921 m²

- u nas bez prowizji - - polecamy - nowoczesny /2005 rok budowy/ obiekt - hotel, dom opieki społecznej - dla ok. 250 pensjonariuszy - pensjonat, usługi gastronomiczne - powierzchnia użytkowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Marchowska

Koleczkowo,pomorskie

340 000 zł1 378 m² 246,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1378m2 w miejscowości Koleczkowo, gmina Szemud. Teren niezadrzewiony, wyrównany, delikatnie nachylony w kierunku południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kamieńska

Koleczkowo,pomorskie

4 400 000 zł255 m² 17 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 966 m²

Wyjątkowe siedlisko z willą i rozległą działką - Koleczkowo, blisko Trójmiasta. To oferta dla osób, które szukają unikalnejnieruchomości z charakterem, łączącej komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Marchowska

Koleczkowo,pomorskie

309 450 zł2 063 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Koleczkowie na Kaszubach, blisko Trójmiasta. Koleczkowo położone jest w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

999 500 zł8 585 m² 116,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana (wydane warunki zabudowy na każdą z działek) składająca się z 6 działek ( w tym jedna drogowa) o powierzchni całkowitej 8585 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Koleczkowo,pomorskie

169 000 zł1 082 m² 156,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka niedaleko jeziora - Koleczkowo! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

840 000 zł124,24 m² 6 761,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o pow. 129.74m2 z działką 500m2 w Koleczkowie k/Gdyni. Inwestycja obejmuje budynek bliźniaczy, w którym mieszczą się dwa lokale. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 895 m² 139,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana (wydane warunki zabudowy) o powierzchni 1895 m położona w Koleczkowie, gmina Szemud. Nieruchomość w kształcie rozszerzającego się prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł124,24 m² 6 761,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Młyńska

Koleczkowo,pomorskie

4 500 000 zł300 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 414 m²

Dom w spokojnej enklawie z prywatnym wyjściem do lasu. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 300 m , wybudowany w 2018 roku, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 116 m² 170,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad zalewem Koronowskim, pieczyska - Lipkusz! Działka zlokalizowana jest w Koronowie (pieczyska - Lipkusz) zaledwie 200 m od brzegu wody. Wyjątkowa lokalizacja tuż obok jeziora Lipkusz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koleczkowo,pomorskie

217 440 zł1 208 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę gruntu, o powierzchni 1208 m2, w kształcie zbliżonym do rombu położoną w pobliżu Jeziora Marchowo. Działka jest położona na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij