Działka budowlana, ul. Andersa
Andersa, Koleczkowo, pomorskie
- 319 000 zł
- 1 663 m²
- 191,82 zł/m²
Krzysztof Truszk...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Andersa
Andersa, Koleczkowo, pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka budowlana, ul. Andersa
Zaktualizowane: 22 maja 2026
319 000 zł 1 663 m² 191,82 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 319 000 zł (191,82 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 663 m²
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: Trivela Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 552605
Opis nieruchomości
DZIAŁKA Z ZATWIERDZONYM PROJEKTEM BUDOWLANYM NA TRZY DOMY WOLNOSTOJĄCE.
Na sprzedaż działka budowlana z zatwierdzonym projektem trzech domów wolnostojących o powierzchni użytkowej 120 m2 każdy. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, otulina lasu i jezioro Marchowo - miejsce idealne do życia w ciszy i spokoju wokół natury, jednak z idealnym dostępem do centrum miasta. (...)
535 034...
535 034 167